فروش انواع کیف و محافظ لپ تاپ ارزان قیمت مناسب برای لپ تاپ سایز مختلف در الپیکالا

مشخصات کیف لپ تاپ مدل Pierre Cardin

کیف لپ تاپ حدود 320 گرم وزن داشته که بدون درنظرگرفتن لوازم داخل آن می باشد و ابعاد آن برای نگهداری از یک لپ تاپ 15 اینچی و زیر این ابعاد نیز مناسب می باشد.

این کیف 43 سانتی‌متر طول و عرض آن 33 سانتی‌متر دارد. همچنین ضخامت کیف لپ تاپ هم حدود 5 سانتی متر بوده و بدنه ساخته شده از جنس پلی‌استر می باشد.

توضیحات کیف لپ تاپ Pierre Cardin

در کیف لپ تاپ مدل Pierre Cardin یک محفظه ی اصلی وجود دارد که با استفاده از زیپ باز و بسته می‌ گردد.

محفظه ی نگهداری از لپ‌تاپ در این مدل با استفاده از سلول های هوا یا همان Air Cell پوشانده شده تا از لپ تاپ دربرابر خط‌ وخش و ضربه های نه چندان محکم محافظت کند.

کیف لپ تاپ 17 اینچی

و همچنین در جایگاه اصلی این کیف علاوه بر فضای نگهداری از لپ تاپ، قسمتی هم برای برای لوازم مورد نیاز لپ تاپ از قبیل شارژر و موس در نظر گرفته شده که انتخاب کیف برای لپ تاپ مناسب می کند.

یک جیب بزرگ هم در مدل Pierre Cardin در نظر گرفته شده که با زیپ باز و بسته می‌گردد. که جلوی کیف قرار دارد و ابعاد آن نیز بزرگی است.

کیف لپ تاپ بند دار

بنابراین برای حمل و محافظت از لوازم از قبیل : گوشی موبایل، پاور بانک، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت، کابل و هدست نیزمناسب می باشد.

کیف لپ‌تاپ مدل Pierre Cardin به صورتی طراحی و ساخته شده است که به صورت رودوشی و دستی قابلیت استفاده و حمل دارد.

کیف دارای یک بند رودوشی قابل تنظیم و جداشدنی می باشد و بالای آن نیز دو دسته وجود دارد که با استفاده از این بند ها، امکان حمل کیف به صورت دستی نیز وجود د دارد.

قیمت کیف لپ تاپ 15 اینچی

قیمت اصلی : 50.000 تومان

قیمت با تخفیف فروشگاه : 37.000 تومان

کیف لپ تاپ دخترانه
کیف لپ تاپ چرم
مرکز خرید کیف لپ تاپ در تهران
کیف لپ تاپ سه کاره
تولیدی کیف لپ تاپ
کیف لپ تاپ زنانه
کیف لپ تاپ فانتزی