کیف لپ تاپ ضد زد ضربه نوت بوک و لپ تاپ ارزان الپیکالا

با سایز مختلف جهت لپ تاپ و مینی لپتاپ

قیمت کیف لپ تاپ 15 اینچی

قیمت کیف لپ تاپ 15 اینچ : 284/000 تومان

کیف لپ تاپ مدل Pierre Cardin

کیف لپ تاپ حدود 320 گرم وزن داشته که بدون درنظرگرفتن لوازم داخل آن می باشد و ابعاد آن برای نگهداری از یک لپ تاپ 15 اینچی و زیر این ابعاد نیز مناسب می باشد.

این کیف 43 سانتی‌متر طول و عرض آن 33 سانتی‌متر دارد. همچنین ضخامت کیف لپ تاپ هم حدود 5 سانتی متر بوده و بدنه ساخته شده از جنس پلی‌استر می باشد.

کیف لپ تاپ Pierre Cardin

در کیف لپ تاپ مدل Pierre Cardin یک محفظه ی اصلی وجود دارد که با استفاده از زیپ باز و بسته می‌ گردد.

محفظه ی نگهداری از لپ‌تاپ در این مدل با استفاده از سلول های هوا یا همان Air Cell پوشانده شده تا از لپ تاپ دربرابر خط‌ وخش و ضربه های نه چندان محکم محافظت کند.

کیف لپ تاپ 17 اینچی

و همچنین در جایگاه اصلی این کیف علاوه بر فضای نگهداری از لپ تاپ، قسمتی هم برای برای لوازم مورد نیاز لپ تاپ از قبیل شارژر و موس در نظر گرفته شده که انتخاب کیف برای لپ تاپ مناسب می کند.

یک جیب بزرگ هم در مدل Pierre Cardin در نظر گرفته شده که با زیپ باز و بسته می‌گردد. که جلوی کیف قرار دارد و ابعاد آن نیز بزرگی است.

کیف لپ تاپ بند دار

بنابراین برای حمل و محافظت از لوازم از قبیل : گوشی موبایل، پاور بانک، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت، کابل و هدست نیزمناسب می باشد.

کیف لپ‌تاپ مدل Pierre Cardin به صورتی طراحی و ساخته شده است که به صورت رودوشی و دستی قابلیت استفاده و حمل دارد.

کیف دارای یک بند رودوشی قابل تنظیم و جداشدنی می باشد و بالای آن نیز دو دسته وجود دارد که با استفاده از این بند ها، امکان حمل کیف به صورت دستی نیز وجود د دارد.